Geoblog.pl    zielonagora    Podróże    Armenia, Gruzja, Azerbejdzan, Uzbekistan, Kirgistan, Rosja 21.04-12.05.2019    Formula 1- GP Europy
2019

Formula 1- GP Europy

Azerbejdżan
Azerbejdżan, Baku

Szalone wyścigowe 3 dni Formuły 1. Pogoda idealna min 22 stopnie. Bawimy się można powiedzieć przez 3 dni wyścigami i cała atmosfera. Hotel jest dokładnie 5 minut spacerem od promenady i 3 minuty od naszej trybuny. Promenada została w 100% zaadoptowana na strefę kibica. Bez biletu się nie wejdzie. W piątek chcemy oglądać trening ze strefy na promenadzie jednak po 15 minutach i wypadku Rusella pierwsza sesja jest zakończona. Chiloutujemy na miejscu z mnóstwem atrakcji. Dzieciaczki mega zadowolone. Druga sesja treningowa już się odbywa normalnie. W sobotę 3 trening i kwalifikacje mix w strefie kibica i na naszej trybunie. Kubica rozbija swój bolid ☹ Wyscigowa impreska jest bardzo fajna. Kibice w ilości ok. 100.000 z ok. 80 krajow. W niedziele spotykamy jeszcze Roberta Kubice i tekst Kasi: Robert gaz do dechy i szerokich zakrętów. Uśmiechnął się tylko. Wyścig już bez wypadkow. Wygrywa Botas przezd Hamiltonem czyli nasz Team i Vetellem.

! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy
zula - 2019-04-29 21:52
Niesamowite zdjęcia - Impreza wspaniała , pozostanie w pamięci na bardzo długo ...i jeszcze zdjęcia Pana Robert Kubicy !

genek
genek - 2019-04-30 00:51
Kojarzę tę trybunę. Ja kibicowałem Leclercowi. Monako to mini państwo , a Charles je rozsławia i podobno wcale nie jest w rodziny Grimaldich.

ciesielka
ciesielka - 2019-05-03 20:35