Geoblog.pl    zielonagora    Podróże    USA i nie tylko... RTW polkólą polnocna :) 25.06-16.08.2018    GreenPoint- Brooklyn
2018
lip

GreenPoint- Brooklyn

Stany Zjednoczone Ameryki
Stany Zjednoczone Ameryki, New York

Do 12 ogarniamy , nie ogarnięte na dana chwile rezerwacje, lotów, hoteli, samochodów, reklamacje rożnych pobrań z kart, itp… jakoś dało się to w miarę poukładać bez większych strat ale dużo czasu i energii na to poszło.

Następnie ruszamy na nasze ulubione NYC… mimo ze nas nie wypuściło, długo się na nie gniewamy:)

Jedziemy metrem na Chesea Market tam bardzo przyjemny spacerek, następnie jedziemy na Brooklyn i polski greenpoint. Kupujemy polskie produkty… Luizka dostaje nawet za darmo kiszone ogórki… idziemy do Polskiej knajpy… o nazwie Pyza zapodajemy sobie ruskie pierogi. Dzieciaczki przeszczęśliwe ze tak dużo ludzi gada po polsku. Chodzimy sobie tak z 3 godziny i wracamy wieczorem na Manhattan w okolice naszego pierwszego hotelu, tam nasz ulubiony koreański grill i spacerkiem przez Times Squere wracamy do hotelu. Jak zwykle już 23.30… dzieciaczki jeszcze maja energie…

wiza
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza . W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy , oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy
Alicja54
Alicja54 - 2018-07-19 12:30
to Niagara odpadła .Może i dobrze bo bałam się że Was woda porwie :)

Alicja54
Alicja54 - 2018-07-19 12:31
A ogórki takie jak u babci ?

zula
zula - 2018-07-21 07:35
Ten dodatkowy dzień został wykorzystany bardzo dobrze. Zobaczyć Jackowo, które przez Polaków jest opuszczane to jest to. Dzielnica przeradza się w ekskluzywne miejsce...
Smak produktów od ogórków kiszonych do leniwych pierogów - atrakcją!
Pozdrawiam

zwiedzili 56% świata (112 państw)
Zasoby: 659 wpisów659 600 komentarzy600 6835 zdjęć6835 35 plików multimedialnych35

Nasze podróżewięcej
09.11.2018 - 12.11.2018