Geoblog.pl    zielonagora    Podróże    USA i nie tylko... RTW polkólą polnocna :) 25.06-16.08.2018    Koniec Karaibow
2018
lip

Koniec Karaibow

Stany Zjednoczone Ameryki
Stany Zjednoczone Ameryki, Fort Lauderdale

Mięliśmy szczęście dziś odlatujemy z Bahamow i pogoda się mocno psuje, nadchodzi tropikalny cyklon Beryl, który może przerodzić się w huragan…. Od około 11 leje się ściana wody i ciemne chmury… z lekkim opóźnieniem udaje się odlecieć na Floryde Bahamas Air, tym razem lot ponad 45 minut przez omijanie burzowych chmur… Wejście do USA jeszcze na Bahamach, samodzielne skanowanie viz w automatach i potem wizyta u oficera, który kompletnie o nic nie pytał i wbił pieczątki- to już nasz trzeci raz w USA na tym wypadzie :) Bierzemy Uber z lotniska i logujemy się w Hyyat House Fort Lauderdale Airport i idziemy na sushi już w dużo lepszej cenie :)

Jutro zmieniamy miejsce na dużo bardziej zatłoczone…

wiza
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza . W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy , oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy

zwiedzili 57% świata (114 państw)
Zasoby: 681 wpisów681 636 komentarzy636 7120 zdjęć7120 35 plików multimedialnych35

Nasze podróżewięcej
14.12.2018 - 05.01.2019