Geoblog.pl    zielonagora    Podróże    Korea, Tajwan, Japonia, Bahrajn 21.03-15.04.2017    Sakura- Cherry bloum- ale mamy szczęście
2017

Sakura- Cherry bloum- ale mamy szczęście

Japonia
Japonia, Tokio

Rano spacerkiem idziemy do parku Udno, pogoda dziś istnie wiosenna ok. 14-15 stopni i słonecznie. Japończycy ostro świętują i jest ich pełno, ale tez kwitnących wiśni nie brakuje… cel wyjazdu zrealizowany- trafiliśmy na Sakure. Spacerujemy sobie po Tokyo (Park Ueno, Kyu Iwasaki-tei Garden,Shinjuku Garden ), odwiedzamy parki i cieszymy się razem z Japończykami z ich święta, kupujemy napoje w ich słynnych automatach, próbujemy tez tgz zupek Chinek- które tak naprawdę wywodzą się z Japonii, pijemy cherry bloum kawkę- calkiem udana japońską niedziela. Luizce w Tokyo wypada jej pierwsza górna jedynka…

Po południu jedziemy metrem na Shibuya- najbardziej zatłoczone przejście dla pieszych na świecie. Ok. 20 wracamy metrem jednym pociągiem ok. 12 przystanków, prawie pod nasz hotel, jeszcze tylko wieczorne sushi i do spania

! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy
zula - 2017-04-02 19:00
Pięknie !!!