Geoblog.pl    zielonagora    Podróże    Austria 18-22.06.2014    Faak am see

Faak am see

Austria
Austria, Faaker See

Startujemy dopiero o 9.30. Jakoś dużo remontów, blokad, korków-wolno idzie. Ostatecznie ok 19.00 dojeżdżamy do campingu, Miejsce piękne, jeziorko i widoki robią wrażenie. Rozkładamy namiot w pierwszej linii brzegowej można powiedzieć na samej plaży i przez kolejne dwa dnie odpoczywamy, cieszymy oko pięknymi widokami, dzieciaczki mega szczęśliwe ze śpimy w namiocie, podskakują i pokrzykują. Wkoło emeryci z Austrii i Niemiec spoglądają na nas jakoś dziwnie ale z uśmiechem. Jest tez zlot posiadaczy starego Citroena C2. Można potężnie się wyluzować na tym Campingu. Cały Camping tez bardzo porządnie zorganizowany dla dzieci- place zabaw, rowerki biegowe i hulajnogi do dyspozycji, rodzinne łazienki z karuzela w środku, wszystko bardzo czyste i zadbane. Za dobę za nasza rodzinkę wychodzi 36 euro. http://www.camping-arneitz.at. Znaleźliśmy tez super knajpkę z niesamowitym widokiem i pysznym jedzeniem: http://www.hazienda-faakersee.at/

! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy
Eugene
Eugene - 2014-06-22 22:41
Sympatyczne miejsce na rodzinny wyjazd - woda, góry i do tego pogoda i piwko.

tealover
tealover - 2014-06-23 09:37
ooo, mile zaskoczył mnie ten kolor wody! :)

20.03.2024 - 08.04.2024

07.02.2024 - 27.02.2024