Geoblog.pl    zielonagora    Podróże    Australia, Fiji, New Zealand, Cook Island, UAE 24.11.2015- 12.01.2016    Kraina DÅ‚ugiej BiaÅ‚ej Chmury :)

Kraina Długiej Białej Chmury :)

Nowa Zelandia
Nowa Zelandia, Auckland

Z hotelu wyjeżdżamy o 11 na lotnisko, bardzo sprawna odprawa, dziś podróżujemy Air New Zealand. Lotnisko w Nadi po przejściu na bezclowke jest można rzec sterylnie czyste i nowoczesne- bardzo przyjemnie. Startujemy o czasie i po 3 godzinach lądujemy w Aukland. Witamy w Krainie Długiej Białej Chmury- Genek wyczułeś nas :)!!! Wszystkie walizy sa także uderzamy na granice, żadnych pytań, pieczątki w paszporty i jesteśmy w Nowej Zelandii, na kontroli bagaży zabierają nam miód który zgłosiliśmy ze mamy a nie chciało nam się stać godzinę w dodatkowej kolejce żeby ocenili czy możemy wwieźć czy nie.

Bierzemy z Avis całkiem wypasionego australijskiego Holdena o wdzięcznej nazwie Malibu i ruszamy... Najpierw zakupki, drogo jak cholera spokojnie z 300% niż w Polsce :) Potem dorośli Kebab, dzieciaczki sushi i docieramy do hotelu, dziś Waldorf St Martins Apartments Hotel- w centrum, nie za ciekway ale ostatecznie obleci. Logujemy się i jedziemy do portu i Sky City.

Jest trochę chłodniej niż na Fiji ok 20 stopni, godzina ta sama, czyli +12 godzin

• zdjÄ™cie
! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy
genek
genek - 2015-12-10 14:59
Ciekawy jestem Waszych wrazen z NZ.

Zasoby: 1017 wpisów1017 985 komentarzy985 13519 zdjęć13519 37 plików multimedialnych37

20.03.2024 - 27.03.2024

07.02.2024 - 27.02.2024