Geoblog.pl    zielonagora    Podróże    Monaco 14.05-23.05.2010    Planujemy

Planujemy

Polska, Zielona Gora

08.02.2010

Jest plan. Jedziemy:))). Start 14.05.2010

Po dłuższej przerwie związanej z ciążą i narodzinami naszej córeczki czas na wyprawę. Jedziemy w pierwszą podróż z naszą malutka dzidzią. W czasie podróży bedzie miała już 5 miesiecy. Sami jesteśmy ciekawi jak to będzie? Ogólnie jedzimy na pełnym relaksie. Mielismy jechac gdzieś daleko poleżeć na plazy i odpocząć w jakims hotelu (Dominikana???) ale staneło na czymś zupełnie innym.

Będzie to trip po europie zachodniej przez Lichtenstain, Włochy, Monaco (GP F1) do Marsyli a jak sie uda to nawet do Barcelony i Andory chociaz terminarz moze być napiety no i przede wszystkim drogą bedzie zarządzać nasza Luizka.
Pomysł spodobał sie naszym znajomym Gregorowi I Cecyli i bedą oni naszymi towarzyszami podróży.

Dziś wieczorem po spotkaniu wstepnym kupujemy bilety na GP F1 w Monaco na które udamy sie z Gregorem a w tym czasie nasze Kobietki bedą sie wylegiwać na plazy gdzieś w okolicach Nicei. Rezerwujemy wstepnie hotel w Nicei bo w czasie wyscigu może być ciasno w tym rejonie a w podróży z Dzidzią wolimy nie ryzykowac jadąc w ciemno.

We Francji i okolicach liczymy oczywiście na tanie, sprawdzone, nasze ulubione hotele Formula 1 w których mamy nadzieje bedziemy na tej wyprawie czestymi goścmi.

No a teraz czas oczekiwania i przygotowań...

20.03.2024 - 08.04.2024

07.02.2024 - 27.02.2024