Geoblog.pl    zielonagora    Podróże    Maroko 19.07-17.08.2014    Dzieciaczki pierwszy raz w Afryce:)

Dzieciaczki pierwszy raz w Afryce:)

Maroko
Maroko, Tanger

Rano jedziemy do Tarify do portu i kupujemy bilety na ferry w dwie strony za 130 euro nasza, czwórkę z czego za Viniego 0:) Ferry 35 opóźniony płynie tez 35 minut i jesteśmy w Afryce. Cel naszej wyprawy zostaje osiągnięty a nasze dzieciaczki są pierwszy raz w Afryce. Zwiedzamy taksówka Nowe Miasto, potem obiadek i spacerkiem Medine, bazar, plaże. Ludzi ful, i turystów i handlarzy wszystkim i niczym. Po sześciu latach chociaż na jeden dzień jesteśmy znowu w Afryce... yuppie. Nie jest to co prawda taka Afryka jaka najbardziej lubimy- ale zawsze to Afryka i cieszymy się ze znowu tu jesteśmy a nasze dzieciaczki tez tu po raz pierwszy dotarły. Wieczorem opóźnionym o 40 minut ferry wracamy do Hiszpanii.

! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy
Sylwina
Sylwina - 2016-12-19 13:53
Do Maroko lece 23.12.2016 w sylwestra wraca, ale bede w hotelu Agadir , planuje oczywiście 1 dniowa wycieczke do Marrakeszu.

20.03.2024 - 08.04.2024

07.02.2024 - 27.02.2024